از دیجی کالا خرید کنیم یا سمساری

خرید از سمساری سعادت آباد قطعا به مراتب بهتر خواهد بود نسبت به فروشگاه های اینترنتی و البته که برای خرید محصولات دست دوم و البته نو قطعا سمساری می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد؛ ولی دلیل اصلی انتخاب ما چیست؟ آیا خدمات خاصی توسط سمساری ارائه داده می شود؟ قطعا که بله، همیشه سمساری آنلاین با ارائه خدمات ارزنده توانسته اکه بین کاربران خیلی مشهور شود و البته که شکی در این موضوع نیست، ما در این مقاله به صورت کامل به سمساری آنلاین خواهیم پرداخت و توجه داشته باشید که در ادامه سوالات مهمی که از طرف کاربران مطرح شده است را هم برای شما پاسخ خواهیم داد.

سمساری سعادت آباد قطعا یکی از بهترین فروشگاه ها برای مراجعه حضوری است به این دلیل که علاوه بر محصولات دست دوم محصولات نو و آکبند هم عرضه می کند و آیا این آپشن برا تمامی فروشگاه ها است؟ قطعا که خیر، فروشگاه های زیادی هستند که فقط به صورت تخصص بر روی یک کالا و یا نوع کالا و… خرید و فروش دارند و همین مورد سبب شده که مشتریان به سمت سمساری روی بیاورند؛ البته دلایل بسیاری وجود دارد که در این بخش به صورت کامل نمی توان به آن پاسخ داد و در بخش های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

 

تفاوت های سمساری سعادت آباد با دیجی کالا چیست؟

از دیجی کالا خرید کنیم یا سمساریاولین سوالی که بسیار پرسیده می شود قطعا نوع تفاوت های این دو فروشگاه است، ابتدا در رابطه با سمساری آنلاین و دیجی کالا توضیحاتی را ارائه دهیم. دیجی کالا قطعا یک برندی است که امروزه به خرید اینترنتی مشهور شده است و البته مشتریان زیاد روزانه به این سایت رجوع کرده و کالا خریداری می کنند؛ در مقابل سمساری آنلاین قرار داده است که مشتریان مختص به خود را دارد و قطعا که شاید برند خاصی هم نداشته باشد.

تفاوت اصلی در رابط با نوع خدمات آن ها خواهد بود، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قطعا که خرید را برای کاربران خود آسان کرده و از طرفی اگر کابران از کالایی راضی نبودند می توانند آن را مرجوع کنند (توجه داشته باشید که مرجوع کردن باید با شرایط خاصی انجام شوند همانند باز نشدن پلمپ و…)، البته یکی از معایب فروشگاه اینترنتی دیجی کالا آن است که تصاویر محصول با واقعیت آن از زمین تا آسمان فرق خواهد داشت به این دلیل که برخی از کاربران به عکس محصول توجه می کنند و زمانی که محصول را دریافت می کنند متاسفانه متوجه تفاوت ها می شوند و قطعا که اگر محصول شما باز شده باشد نمی توانید آن را مرجوع کنید و این مورد از بزرگترین معایب ها است.

از آن طرف سمساری سعادت آباد با خرید آسان و تضمین دادن کالا به افراد توانسته مشتریان ثابتی را نگه دارد و شکی هم در این مورد نیست، مهمترین عامل تفاوت سمساری آنلاین با دیجی کالا قطعا تضمین و نوع ارسال و خدمات کالا خواهد بود به این دلیل که اگر شما به خریدار خود تضمین سلامت کالا را بدهید قطعا کالا را خریداری خواهد کرد و اگر مشکلی برای کالا پیش بیاید آن را مرجوع خواهد کرد به این دلیل که است که افراد خرید از سمساری را انتخاب می کنند.

خرید از سمساری آنلاین چه مزیت هایی برای کاربران دارد؟

قطعا شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد و در این بخش به صورت کامل به آن

پاسخ خواهیم داد و هیچ جای نگرانی نیست، ابتدا بهتر است بدانید در هر بخش نکات و البته پیشنهاداتی ارائه می شود که ممکن است در نحوه خرید شما تاثیر گذار باشد و البته بهتر است به آن ها توجه کنید:

  • قیمت مقطوع: سمساری آنلاین با داشتن قیمت عالی محصولات خود و از طرفی داشتن کیفیت عالی و سلامت کالا و… برای کاربران انتخاب خرید از سمساری را ایجاد کرده است و البته که کاربارن با دانستن این موارد خرید خودشان را تضمینی کرده اند ولی دلیل اصلی قیمت مناسب بودن کالا ها چیست؟ قطعا که شاید باور کردن این مورد برای شما کمی سخت باشد ولی امروزه بسیاری از فروشگاه ها درصد سود بالایی را برای کالای های خود لحاظ می کنند ولی سمساری آنلاین و سمساری سعادت آباد اینگونه نیست و قیمت عالی را به کاربران خود هدیه داده است و البته عامل برتری به دیجی کالا همین قیمت مقطوع خواهد بود.

 

  • کیفیت و تضمین دهی: دومین مورد در رابطه با سمساری سعادت آباد آن است که کیفیت کالا های این فروشگاه بسیار بالا است و البته که زبان زد شده است، توجه داشته باشید علاوه بر این موضوع تضمین دهی در نوع کارکرد کالا هم یکی از عوامل تاثیر گذار در خرید از سمساری است که این فروشگاه آن را به شما هدیه داده است.( اما وقتی شما از فروشگه دیجی کالا خریدی انجام می دهید قطعا مطمئن نیستید که کالای شما آیا از کیفیت خوبی برخوردار است و یا نه؛ تا زمانی که کالا به دست شما برسد و شما آن را بازبینی کنید قطعا از این مورد اطمینان خاطر نخواهید کرد)

 

  • تنوع بسیار زیادی داشتن در تمامی لوازم: هنگام که شما می خواهید خرید از سمساری داشته باشید با به شما این قول را خواهیم داد که تنوع زیادی در رابطه با تمام محصولات اعم از لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه و صوتی و تصویری و… برای شما وجود دارد و البته که از یک برند برای تمامی لوازم ها استفاده نشده و شما می توانید انواع و اقسام برند های مطرح کالا ها را مشاهده کنید و در صورت رضایت آن را خریداری کنید.

 

  • دسترسی سریع و البته انتخاب نوع خرید: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خرید از سمساری سعادت آباد چگونه انجام می شود؟ یا افرادی که در جنوب تهران هستند چگونه می توانند خرید خودشان را حتمی کنند؟ قطعا که دسترسی آسان پاسخ این سوال خواهد بود؛ افرادی که می خواهند خرید عالی داشته باشند ابتدا آن که می توانند با سمساری آنلاین تماس گرفته و البته از آن ها بخواهند که تنوع برند ها را برای آن ها نام برده و یا اینکه مشخصات محصولات مورد نظر خودتان را بفرمایید تا برای شما سفارش دهند.

 

  • پشتیبانی عالی خرید و فروش: پشتیبانی سریع همیشه دغدغه افراد بوده است؛ فرض کنید شما می خواهید کالای خودتان را برای فروش بگذارید و یا اینکه می خواهید آن ار به سمساری ها بفروشید در این بین می خواهید استعلام قیمت داشته باشید؛ کافی است که به سمساری سعادت آباد تماس حاصل کرده و از آن ها بخواهید که قیمت گذاری روی محصولات شما انجام دهند؛ البته بهتر است بدانید که باید تکنسین مخصوص کالای شما را بازبینی کند تا قیمت اصلی و دقیق را تعیین کند؛ البته اگر شما می خواهید خرید از سمساری سعادت آباد داشته باشید می توانید تماس گرفته و استعلام محصول مد نظر خودتان را خواستار باشید.

 

چگونه بین سمساری سعادت آباد و دیجی کالا یکی را انتخاب کنیم؟

اگر شما به خدمات و البته نوع رضایت کاربران دقت کنید قطعا خرید از سمساری سعادت آباد یکی از بهترین تصمیمات شما خواهد بود؛ ولی چرا؟ توجه داشته باشید زمانی که شما می خواهید یک کلا را خریداری کنید قطعا تا آن را مشاهده نکرده اید قطعا نخواهید خرید و البته نوع و شکل و شمایل زیبای محصول بر روی خرید شما قطعا تاثیر خواهد گذاشت و شکی بر این موضوع نیست؛ حال دیجی کالا این آپشن برای مراجعه حضوری را دارد؟ قطعا که خیر؛ البته تصاویر محصولات برای شما قرار داده شده است ولی اگر نظرات را کامل بخوانید مشتریان ذکر کرده اند که تفاوت زیادی بین عکس تا واقعیت وجود دارد؛ با ای تفاسیر اگر شما کالایی را خریداری کنید ممکن است پشیمان شوید.

از آن طرف خرید از سمساری قطعا عاقلانه تر خواهد بود به این دلیل که ابتدا شما می توانید قیمت محصول مد نظر خودتان را بپرسید و در صورت رضایت آن را سفارش دهید و در مراحب بعدی برای مشاهده کردن کالا به فروشگاه مراجعه کنید؛ این ساز کار قطعا بهتر بوده و البته که شما هم اطمنیان خاطر حاصل خواهید کرد.

 

آیا سمساری ها همیشه کالای دست دوم را برای فروش می گذارند؟

یکی از طرز تفکر های اشتباه افراد و کاربران و مشتریان آن است زمانی که به دنبال کالای دست دوم هستند باید به سراغ سمساری بروند و در صورتی که اصلا این گونه نیست؛ قطعا خرید از سمساری به منزله دست دوم بودن کالا ها نیست و قطعا که کالا آکبند هم در سمساری ها عرضه خواهد شد  شکی در این موضوع نیست.

به شما کاربران پیشنهاد می دهیم که اگر می خواهید کالای آکبند و نو خریداری کنید با قیمت مقطوع  قطعا بهترین انتخاب ممکن شما سمساری سعادت آباد است. ( ابتدا تماس حاصل کنید با فروشگاه و از موجود بودن کالا اطمنیان حاصل کنید و یا آن که اگر کالای مد نظر شما موجود نبود درخواست سفارش کنید تا در کمترین زمان ممکن کالا برای شما فراهم شود)

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها