خریدار یخچال دست دوم

سمساری رحیمی خریدار یخچال دست دوم در شهر تهران با قیمتی منصفانه و حضور سریع درب منزل شما می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره 09129545272 در تماس باشید.

خریدار یخچال دست دوم در تهران

مشاوره رایگان و تضمین 100% با پرداخت نقدی وجه وسایل درب منزل شما توسط سمساری خریدار یخچال دست دوم

خیلی از خانواده ها بنابه دلایلی خریدار یخچال دست دوم هستند که باید قبل از خرید اطلاعات جامعی از این محصول کسب کنند تا بتوانند انتخاب آگاهانه و با اطمینان داشته باشند. یخچال یک عضو اساسی و مهم در آشپزخانه است که بدون آن زندگی مختل می شود به همین دلیل با انتخاب درست، یک زندگی ایده آل برای خانواده فراهم خواهد شد.

خریدار یخچال دست دوم در تهران

امروزه در تهران یخچال ها یکی از وسایل منزلی هستند که خرید و فروششان به ویژه در فصل هایی جا به جایی بسیار زیاد هست. از این رو ما در تیم رحیمی بر آن شدیم بعنوان یکی از منصف ترین سمساری های خریدار یخچال دست دوم در تهران همراه شما باشیم.

شما می توانید در هر زمانی که خودتان دوست دارید با ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره از بخش خرید و فروش یخچال با ما معامله خوبی داشته باشید.

خریدار یخچال دست دوم

خریدار انواع یخچال دست دوم در تهران

یخچال دست دوم در مدل های متنوعی ارائه می شود که اندازه ها و محل قرار گیری فریزر در آنها بسته به مدل متفاوت است. لذا در اینجا هر یک را معرفی می کنیم.
یخچال فریزر مستقل و عمیق
به صورت مستقل جدا از کابینت قرار می گیرد. به دلیل عمق بیشتری که دارد اگر بین کابینت جاسازی شود جلوی آن یک و نیم سانت بیرون خواهد زد. همچنین به دلیل اینکه نظم و دکوراسیون کابینت را بر هم می زند محبوبیت کمتری دارد.

یخچال پیشخوان یکپارچه

دارای عمقی به اندازه ۶۱ سانتیمتر است که کاملا مطابق با استاندارد عمق کابینت در جهان می باشد. این مدل بیشتر مورد پسند خانواده ها واقع شده چون کاملا یکدست با کابینت پوشیده می شود.
یخچال با فریزر بالا
به گونه ای طراحی شده که یخچال پایین و فریزر بالا قرار گرفته است. از نمونه های قدیمی با ظرفیت بالا به شمار رفته، ولی مشکل آن، این است که در طول روز با یخچال مدام سرو کار داریم و باید زیاد خم و راست شویم.

یخچال با فریزر پایین

فریزر یخچال به سمت پایین طراحی شده و ظرفیت بالایی دارد. بر خلاف مدل بالا به دلیل اینکه یخچال به سمت بالا قرار دارد نیاز به خم و راست شدن مدام نیست و جدیدا نیز به وفور تولید و عرضه می شود.

 • یخچال فریزر پایین به مدل فرانسوی:
  فریزر پایین و یخچال بالا است که درب های آنها به سمت طرفین از وسط مانند پنجره باز می شود. بسیار جادار بوده و فضای بیشتری را اشغال می کند.
 • یخچال سای بای ساید:
  طراحی بسیار زیبایی دارد چون یخچال و فریزر به صورت عمودی در کنار هم چسبیده اند. لذا به دلیل باریک بودن مواد غذایی خیلی حجیم را نمی توان در آنها نگهداری کرد ولی طبقات زیادی دارد که جادار می باشد.
 • یخچال دوقلو:
  بسیار جادار با حجم زیاد است که مناسب خانواده های پرجمعیت خواهد بود. به دلیل جدا بودن نسبت به سای بای ساید حمل راحت تری دارد و حتی می توان آنها را جدا در بین کابینت ها جاسازی کرد.
 • سردکن زیرپیشخوانی:
  یخچالی کوچک است که بیشتر در اداره ها، مغازه ها و غیره برای خنک کردن آب و مواد غذایی یک وعده ای و کم استفاده می شود. لذا شامل مخزن نوشیدنی، فریزر و یخچال کوچک می باشد. در بین کابینت ها بدون اینکه کمپرسور آن خراب شود جای می گیرد.
 • کشوهای زیرپیشخوانی سردکن:
  در آن اکثرا نوشیدنی و اسنک نگهداری می شود و در بین کابینت براحتی جای می گیرد.

 

خریدار یخچال دست دوم
خریدار یخچال دست دوم

 

ویژگی یخچال دست دوم باکیفیت چیست؟

 • فریزر: یک فریزر خوب دارای سیستم برفک زدایی است و دیوار و پشت آن برفک نمی گیرد به همین دلیل نیازی نیست سه یا شش ماه یکبار جهت برفک گیری از برق کشیده شود.
 • جنس بدنه: یخچال باید دارای بدنه ای مقاوم در برابر زنگ زدگی، ضربه و لکه باشد و جنس این بدنه ممکن است فلز پوشش داده شده از رنگ مقاوم یا استیل باشد. سمساری خریدار یخچال دست دوم اولین چیزی که چک خواهد کرد جنس بدنه یخچال است.
 • میزان مصرف انرژی: همانطور که قبلا گفتیم یک یخچال ایده آل در مصرف برق به طور بهینه عمل می کند. به گونه ای که یخچال چهار ستاره در ساعت ۳۱۰ کیلووات، نوع سه ستاره در ساعت ۳۴۶، نوع دو ستاره ۳۴۳ و نوع یک ستاره ۵۵۹ کیلووات میزان انرژی مصرف می کند.
 • وجود آب سردکن: داشتن آب سردکن مزیت به شمار می رود چون با وجود آن دیگر نیازی به باز و بسته شدن درب جهت برداشتن آب خنک نخواهد بود. در نتیجه در مصرف انرژی صرفه جویی می شود، زیرا با باز شدن مدام درب یخچال انرژی بیشتری مصرف می شود.
 • محفظه ها و کشوها: یخچال در صورت داشتن محفظه و کشو برای نگهداری تخم مرغ، میوه، نوشیدنی، دارو و غیره جادارتر خواهد بود؛ چون از تمام فضای یخچال استفاده خواهد شد. این محفظه ها قابلیت جدا شدن و شستشو را نیز دارند.

راهنمای خرید یخچال دست دوم در سمساری

خریدار یخچال دست دوم

برای انتخاب یخچال دست دوم خوب به این فکر نکنید که هر چقدر بیشتر پول بدهید نمونه درستی را انتخاب خواهید کرد. بلکه باید بر اساس نیاز خود و فضای آشپزخانه آن را تهیه کنید. در ذیل این عناوین نیز نکات خوبی را به شما خواهیم گفت که قبل از خرید باید به آنها توجه کنید.

(هم اکنون با خریدار یخچال دست دوم در تماس باشید و بهترین تجربه را داشته باشید)

 • ابعاد
  قبل از خرید یخچال باید به فضای آشپزخانه دقت کنید و متناسب با این فضا انتخاب کنید. برخی مواقع محل قرار گیری یخچال از قبل در بین کابینت ها پیش بینی شده است که باید متناسب با ابعاد آن محصول را انتخاب کرد.
  جمع بندی ابعاد و طراحی
  دکوراسیون، سلیقه و بودجه از اصول مهم در زمان خرید یخچال دست دوم محسوب می شود. مثلا در زمان خرید یخچال دوقلو باید بدانید این مدل حجم بیشتری دارد بنابراین فضای بیشتری اشغال می کند. در صورتی که جمعیت خانواده شما زیاد است و آشپزخانه بزرگی دارید گزینه ایده آلی برای شما می باشد.
 • ورودی یخچال

باید قبل از خرید مکانی که قرار است یخچال در آنجا جاسازی شود را اندازه بگیرید و توجه کنید که از طرف چپ، راست و پشت یخچال باید حداقل پنج سانتی متری فضا خالی باشد تا هوا براحتی در اطراف آن گردش کند. این مورد را حتما قبل از فروش باید خریدار یخچال دست دوم چک کند.

 • فضای مورد نیاز جهت باز شدن درب
  جهت باز شدن درب یخچال باید فضای مورد نیاز محیا باشد مثلا کمی با دیوار فاصله داشته باشد تا درب کاملا باز شود.
 • عادات خرید و آشپزی

خانواده هایی که عادت به خرید مواد غذایی زیاد و فریزر کردن و نگهداری مواد زیاد در یخچال را دارند. همچنین کسانی که به قول گفتنی میهمان زیاد به خانه آنها رفت و آمد دارد بهتر است از نمونه های دوقلو یا سای بای ساید را انتخاب کنند تا مواد غذایی بیشتری را بتوانند در آن جای دهند.

 • فضای داخلی

اکثرا فضای داخل یخچال با واحد فوت محاسبه می شود و این فضا بسته به مدل بین ۲ تا ۴۲ می باشد. لذا بهترین انتخاب برای خانواده های چهار نفره فضای ۱۸ تا ۲۲ فوت است و یک فضای متوسط برای آپارتمان نیز بین ۱۴ تا ۱۶ فوت خواهد بود. یک یخچال مینی که مناسب خنک کردن نوشیدنی بوده بین ۵ تا ۷ فوت فضا دارد.

نکته: حتما در بعنوان یک خریدار یخچال دست دوم به ابعاد و فضا داخلی یخچال توجه داشته باشید!

 • گارانتی و برچسب انرژی
  یکی از نکات مهم که در زمان خرید یخچال دست دوم یا نو توسط خریدار یخچال باید مد نظر مشتریان قرار گیرد برچسب انرژی است که نشان دهنده میزان برق مصرفی می باشد. به طور کلی این محصول تا ۱۵ درصد برق ساختمان را مصرف می کند که در صورت کم مصرف بودن در مصرف برق در میزان قابل توجهی صرفه جویی خواهد شد. گارانتی و خدمات پس از فروش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و هر سه این ها نشان دهنده باکیفیت بودن محصول خواهد بود. در اینصورت مشتری با اطمینان بیشتری خرید خواهد کرد.
  یخچال های مدرن مجهز به کمپرسورهای پیشرفته و موتورهای خطی اینورتر است. لذا عملکرد این موتورها با فرکانس مورد نیاز و جریان متناوب بوده و با تغییر در دور موتور استهلاکخریدار یخچال دست دوم و مصرف انرژی کمتری ایجاد می شود. همچنین این موتورها با آمپر کم و بسیار نرم راه اندازی می شوند، درنتیجه با استهلاک کم، صدای کم و بدون ضربه به قطعات، کار می کنند.
  در نگهداری از یخچال دست دوم باید به نکات زیر توجه کرد
  • یخچال دست دوم باید در کنار پنجره نگهداری نشود چون در صورت تماس با نور خورشید ممکن است دچار مشکل شود.
  • پشت آن باید بیست سانتیمتر با دیوار فاصله داشته باشد تا جریان هوا به خوبی اعمال شود.
  • یخچال را باید دور از وسایل گرمازا مانند اجاق گاز، فر، شوفاژ، بخاری و غیره قرار داد و وسایل تزئینی مانند مجسمه و گلدان نیز نباید در کنار آن قرار گیرد.
  • یخچال فریزرهای برفک زا باید در شش ماه یکبار از برق کشیده شده تا برفک های آنها آب شوند و برای یخ زدایی نباید از وسایل تیز یا هر وسیله دیگر استفاده کنید.
  • باید توجه نمود که به گونه ای تراز در محل خود قرار گیرد تا به موتور فشار وارد نشود و سر و صدای آن نیز کم شود و درجه آن باید بر اساس دمای محیط تنظیم شود.
  • مواد غذایی را باید در فریزر به درستی نگهداری کنید؛ مثلا سبزیجات در یک طبقه و انواع گوشت در طبقه ای جداگانه نگهداری شود. مواد غذایی که بوی زیادی پخش می کنند نیز باید جدا نگهداری شوند.
  • مواد غذایی باید حتما در نایلون یا در ظرف گذاشته شود و بعد در یخچال قرار گیرد چون بوی آنها بر دیگر مواد اثر گذار خواهد بود.
  • برای نگهداری مواد غذایی داخل یخچال باید بگذارید حرارتشان خارج شود.
  • یخچال را بهتر است با جوش شیرین و آب تمیز کنید و باید توجه کنید نوار دور آن همیشه خشک باشد.
  • از زغال نیز می توان جهت بوزدایی داخل یخچال استفاده کرد.

سخن پایانی:

ضمن توضیحات داده شده به این نتیجه می رسیم که در انتخاب یک یخچال دست دوم خوب باید شرایط مختلفی مانند؛ کیفیت یخچال، نوع نیاز خانواده، فضای آشپزخانه، امکانات یخچال و مشخصات فنی و ظاهری آن در نظر گرفته شود و می‌توانید خرید خود را از یک سمساری خریدار یخچال دست دوم معتبر در تهران انجام بدهید.

سایر سوالات خود را می توانید در ادامه از کارشناسان خبره ما بپرسید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
9 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا غفاری
رضا غفاری
1 سال قبل

لوازم منزل قدیمی هم میخرید

هستی
هستی
1 سال قبل

دوچرخه دست دومم خریداری میکنید جناب

علی آقاییی
علی آقاییی
1 سال قبل

کولرو اجاق گاز دارم لطفا اگ میخرید بهم پیام بدین

حامد
حامد
1 سال قبل

یخچال قدیمی اسنوا دارم میخام بفروشم

ابراهیم
ابراهیم
1 سال قبل

من الان میخام یه معامله ای بکنم با یکی راهنمایی میکنید اکه تماس بگیرم؟؟

قادر
قادر
1 سال قبل

من یه سری موکت و فرش دست دوم دارم میخام بفروشم لطفا یک شماره تماس برام من بفرستید